Aston Martin V8 Vantage
4.0 Carbon-ext | Ceramic-brakes | 26dkm
Direct kopen, basisprijs: € 129.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 129.900,-
LEASEPRIJS: € 1.805,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 21.903,15 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Aston Martin V8 Vantage |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 Carbon-ext | Ceramic-brakes | 26dkm |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 13 september 2019 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 26.080 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.805,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 129.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHH-12-D |
| Motorinhoud: | 3.982 cc |
| Vermogen: | 375 kw / 511 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.530 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Keramische remschijven
- Premium kleur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Bang & Olufsen Premium audiosysteem
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Dashboard leder
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hemel zwart leder
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stiksels rood
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Windsor Leder geperforeerd Ebony
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Carbon exterieur delen
- Onderhoudshistorie aanwezig
- Bluetooth
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- stuur leder